Aktuality

Víte, na co nejlépe ekonomicky tisknout náročné publikace?

Přemýšlíte, jaký papír použijete pro tisk svých materiálů? Pokud se jedná o výjimečný obsah, jistě si zaslouží i výjimečný papír. Vyzkoušejte například NorSC Polar.

Nový člen do rodiny

Papírna Norske Skog Saugbrugs již dříve uvedla na trh řadu nových SC papírů, jako jsou například NorSC Value a NorSC Light. V květnu 2019 přidala do rodiny těchto produktů i takzvaný LWU NorSC Polar. Generální ředitel papírny Norske Skog Saugbrugs  Kjell-Arve Kure k tomu dodává: „Optimalizujeme naše výrobní portfolio několik posledních let. NorSC Polar je náš nejnovější produkt, který vhodně doplnil paletu našich výrobků. Díky své bělosti ISO 80 je NorSC Polar skvělou ekonomicky výhodnou alternativou natíraných papírů LWC.“

Proč právě NorSC Polar?

V dnešní době jednoznačně vládne trend publikačních papírů s vysokou bělostí, jenž každému materiálu dodají punc luxusu. Tyto požadavky splňuje i NorSC Polar, který je přímo určený pro tisk náročných publikací. Je ideální pro veškeré časopisy, ale i na letáky a další tiskoviny. Jeho předností je vysoká bělost, výborná opacita a především skvělá potiskovatelnost.


Odkazy:

Newsletter v plném znění
Technická specifikace