Pravidelný veletrh IFRA se letos již po několikáté konal v Berlíně. Všichni, kdo mají něco společného s vydáváním a výrobou deníků a jiných periodik, tištěných na  novinové papíry se tradičně na tomto veletrhu potkávají, aby se vzájemně informovali, co je v oboru nového a jaké trendy lze očekávat do budoucna.

Pro dodavatele novinového papíru je to pak příležitost potkat všechny důležité partnery na jednom místě a využít tento čas k formální a také neformálním jednáním. Všechny potřebné informace o veletrhu jsou k nalezení na následujícím odkaze:

https://www.ifra-expo.com/

Za naší firmu se veletrhu zúčastnil jednatel ing. Josef Doležal. Veletrh se konal v poměrně komorním duchu. Nicméně i tak lze konstatovat, že noviny hrají i nadále důležitou roli v denním životě. Nepřehlédnutelný je fakt, že se vydavatelé více a více orientují také na elektronickou verzi svých deníků, hlavním zdrojem příjmů ale nadále jednoznačně zůstává print a to je dobrá zpráva.

V roce 2020 se podle aktuální informace tento veletrh nebude konat. Důvodem je konflikt s jarním veletrhem Drupa v Düsseldorfu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *