Aktuality

Severotisk se pochlubil modernizací linky

Ve čtvrtek 13. 6. 2019 pozvala tiskárna Severotisk Ústí nad Labem své obchodní partnery, aby jim slavnostně představila novinky v provozu.

Tiskneme ostošest

Jednalo se o slavnostní zahájení provozu nejmodernějšího tiskového rotačního stroje Lithoman III S (48 stran). Na akci nechyběl ani jednatel Bjornberg 1781 Ing. Josef Doležal. Akce se velmi vydařila a kromě obchodních jednání byl prostor i na neformální rozhovory, které se protáhly do brzkých ranních hodin.

Chvilka na vzpomínku

Kromě diskuzí o tisku či papírech došlo i na uctění památky bývalé ředitelky tiskárny Severotisk Aleny Mlezivové. Ta stála v jejím čele od samého počátku v roce 1995 až do roku 2012, kdy podlehla zákeřné chorobě.Je krásné vidět, že na ní kolegové nezapomněli. Její hvězda bude navždy zářit na chodníku slávy při vstupu do administrativní budovy tiskárny a další hvězda pak visí v hlavní zasedací místnosti společnosti,“ dodal Josef Doležal.

Společné uctění její památky

Josef Doležal spolu s obchodním ředitelem tiskárny Severotisk Karlem Blechou a s Editou Slezákovou ze slovenského vydavatelství Petit Press položili květiny na hrob Aleny Mlezivové a zapálili zde svíčky.Při tom jsme si na Alenku ještě jednou zavzpomínali a shodli se na tom, že život umí někdy být opravdu nespravedlivý,“ uzavírá Josef Doležal.